Banka Hesap Numaralarımız

+90 553 859 5959

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 20:00

BLOG
Anasayfa Blog Plastik Kuşkonmaz Dikeni Ankara

Plastik Kuşkonmaz Dikeni Ankara

21 Mayıs 2019

Kuşlar uzaklaştırmak için korkuluk kullanmak, bazı ses veya koku yöntemleri kullanmak ile kıyaslandığında plastik kuşkonmaz dikenin daha kullanışlı, basit ve etkili bir yöntem olduğu görülür.

Plastik Kuşkonmaz Diken Ankara

Kuşkonmazlar, kullanıcılarının belirlediği yerlerden kuşları uzak tutmayan yarayan bir üründür. Özellikle, kişiler evlerinin veya dükkanlarının pencere kenarlarında, çatı oluklarında veya kendi dükkanlarının tabelaları üzerinde kullanmayı tercih ederler. Plastik Kuşkonmaz Bariyer Kuşları uzak tutma konusunda son derece etkin bir yöntem olan kuşkonmazlar okullarda, hastanelerde, fabrikalarda veya otellerde geniş kullanım alanı bulur.

Plastik Kuşkonmaz Dikenin Özellikleri

Geniş kullanım alanına sahip plastik kuşkonmaz diken neden tercih edilir? Plastik kuşkonmaz dikenin tercih edilmesinde önemli faktörlerden bir tanesi uzun ömürlü olmasıdır. Ayrıca, güneş ışınlarının ve kötü hava şartlarının zararlı etkilerine karşı dayanıklı olabilen plastik kuşkonmaz dikenlerinin dayanıklı olduğunu gösterir. Plastik kuşkonmaz dikeni kolay bir şekilde monte edilir.

Tabanında yer alan vidalama yuvaları ile kolayca istenilen yere vidalanabilir veya plastik kelepçe ya da benzeri bağlama aparatları ile kolayca istenilen yere bağlanarak kullanılabilir. Bu özelliklerinin yanı sıra plastik kuşkonmaz dikeni oldukça ekonomik ve çevre dostu bir ürün olarak kullanılır. Kuşlar uzaklaştırmak için korkuluk kullanmak, bazı ses veya koku yöntemleri kullanmak ile kıyaslandığında plastik kuşkonmaz dikenin daha kullanışlı, basit ve etkili bir yöntem olduğu görülür.Bu yazı kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Kuşkonmaz Ankara Ostim

21 Mayıs 2019

Bizi Arayın +90 553 859 5959

Bizi Arayın +90 553 859 5959

Ertuğrul Mahallesi Eski Bedesten Sokak No : 65
+90 553 859 5959
+90 553 859 59 59

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Plastik Kuşkonmaz Bariyer

Web Tasarım by BEYAZGÜL GROUP © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ