Banka Hesap Numaralarımız

+90 553 859 5959

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 20:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Güvercin Kovucu

Güvercin Kovucu

Güvercin Kovucu Ürünler

Güvercinler, kuşlar arasında neredeyse en az zararlı olanlarıdır. Genellikle kuş severlerin tutku ile besledikleri güvercinler kafes içerisinde ve sahipli olarak yaşam sürdürürler. Çok sayıda çeşidi olan güvercinlerin, tutkunları arasında oldukça ekonomik getirisi olan kuşlardandır.

Zararsız ve sevimli olsalar da zaman zaman apartman boşluklarına, bacalara dadanabiliyor veya ekilen bir çiçeğin kabusu olabiliyorlar. Onlara zarar vermeden ortamdan uzaklaştırmak veya hiç alışmaması için kovalayan sistemler mevcut.

Plastik Kuşkonmaz Teli

Plastik kuşkonmaz teli ile %100 kuş kovucu ürünleri kullanarak kuş kirliliği ve getirdiği sağlık sorunlarından kurtulabilirsiniz. Üretimini ve satışını yaptığımız bu ürün oldukça etkili olup %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Güvercin Kovucu Sıvı

Tamamen doğal hazırlanmış ve zehirleyici olmayan konsantre sıvılardır. Kullanımı için talimatında belirtilen oranlarda su ile karıştırılıp püskürtülerek sıkılan sıvı, güvercinleri ortamdan hızla uzaklaştırıp bir daha gelmelerini engellemeye yetecektir.

Holografik Yanardöner Folyolar

Özel olarak hazırlanmış ve güneş ışığında veya ışık altında yanardönerli ışıkları ile hareket ediyormuş gibi görülen folyolar, güvercinleri kovalamak için en ekonomik ve sessiz yöntem.

Kovucu Hoparlör

Doğal insan sesini bire bir taklit eden ve ayarlanabilen hoparlörlerde güvercin kovmada kullanılıyor. Çıkardıkları seslerle güvercinlerin korkutmayı, farklı seslerle de güvercinleri kandırmayı başarıyor.

Bizi Arayın +90 553 859 5959

Bizi Arayın +90 553 859 5959

Ertuğrul Mahallesi Eski Bedesten Sokak No : 65
+90 553 859 5959
+90 553 859 59 59

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Plastik Kuşkonmaz Bariyer

Web Tasarım by BEYAZGÜL GROUP © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ